VIRTUES: THE ANGEL OF TRUST – CNOTY: ANIOŁ UFNOŚCI

trust

UFAM BOSKIEJ MOCY DOBROCI I MIŁOŚCI, BY MNIE STRZEGŁA I PROWADZIŁA

Anioł Ufności przedstawiany jest z szarfą, której używa jako przepaski na oczy. Kiedy mamy zawiązane oczy musimy zawierzyć sobie lub Bogu. Wiemy, że jesteśmy chronieni przez tego Anioła, którego ręce wyciągnięte są do nas poprzez otchłań czasu i rzeczy materialne, ofiarowuje on nam dobroć.

Anioł Ufności współpracuje z naszym Wyższym Ja, by pomóc nam wyrazić i rozwinąć pełne zaufania nastawienie do życia. To zaufanie może się zamanifestować, kiedy jesteśmy niezdecydowani, szarpiemy się pomiędzy byciem złym, cynicznym lub niszczycielskimi, a tym, aby być istotami pozytywnymi i pełnymi wiary w to, że nasze najwyższe dobro i największa radość są urzeczywistnione.

Anioł ten oferuje ducha miłości, którego koniecznie potrzebujemy, by zaufać i naprawdę hołubić życie. Zaufanie może spowodować całkowitą odmianę w jakościowym doświadczaniu życiu. Umiejętność zaufania jest zasadniczym składnikiem szczęścia i spokoju, inaczej nasza energia będzie stale zajęta czymś z góry podejrzanym, wątpliwym i pełnym obaw. Zaufanie daje nam odwagę pójścia naprzód lub podejmowania ryzyka, którego nie moglibyśmy przyjąć, odczuwając brak ważnego do życia składnika wzrostu i duchowości.

Anioł Ufności pomaga każdemu cenić doświadczenie i ufać własnemu postrzeganiu. Jedynie poprzez słuchanie wewnętrznej mądrości możemy wzmocnić zaufanie, którego tak bardzo potrzebujemy, by iść dalej przez życie. Kiedy uczymy się ufać w dobroć życia, mamy więcej radosnego czasu i bardziej wartościowe kontakty z innymi ludźmi.

Chociaż to może brzmieć dziwnie, zaufanie odbija się na wszystkich naszych wyborach, od relacji z ludźmi, jakie tworzymy, do kariery zawodowej i pracy, jaką wybieramy, właściwie nawet aż po rodzaj ubrań, jakie nosimy. Kiedy nie mamy zaufania, zawsze będziemy nosić ze sobą parasol i wybierać najbezpieczniejsze, najmniej śmiałe sposoby robienia czegoś, pełni lęku w sercu, że popełnimy jakiś błąd. Tylko wówczas, gdy ośmielimy się zaryzykować, by stanąć w obronie tego, co czujemy, i by zaufać wewnętrznemu odróżnianiu dobra od zła ostatecznie rozwiniemy poczucie życiowego mistrzostwa.

Możemy modlić się do tego Anioła, by pomógł nam zaufać w wewnętrzny zmysł postrzegania. Możemy prosić o wzajemne zaufanie, tak abyśmy mogli poczuć się bezpiecznie w wyrażaniu miłości i wzajemnej opieki. Anioł ten pragnie, by nasze doświadczenie życia było zdrowie i odżywcze. Nic bardziej nie nadwątli duszy, aniżeli przebiegłość lub zdrada.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/255/virtues-the-angel-of-trust-cnoty-aniol-ufnosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s