VIRTUES: THE ANGEL OF FREEDOM – CNOTY: ANIOŁ WOLNOŚCI

freedom

ZAWSZE MAM SWOBODĘ WYBORU MIŁOŚCI, NIEZALEŻNOŚCI I TWÓRCZOŚCI.

Anioł Wolności przedstawiany jest zawsze z pięknym szalem powiewającym swobodnie na wietrze, symbolizującym przepływ energii życiowych. Anioł ten stoi na straży naszego prawa do wolności wyboru, prawa do wyrażania się w sposób kreatywny.

Anioł Wolności błogosławi nas i wspiera w realizacji duchowej, boskiej wolności wewnętrznej. Oferuje niebywałe dary wtedy, kiedy pozwalamy wolności stanowić integralną część naszego życia. Potrzebujemy jedynie pragnąć doświadczać wolności, a Anioł ten za każdym razem będzie nam asystował. Pomoże zrozumieć, że wolność jest tym, czym my jesteśmy.

Jest wiele aspektów wolności i Anioł Wolności pokaże nam różnorodność sposobów dzielenia się tym darem. To może oznaczać wolność od ograniczeń naszej ziemskiej egzystencji. Ale może również oznaczać głębokie doświadczenie tego, kim jesteśmy w samej swej istocie. Nie jest to wolność od konkretnej rzeczy lecz wolność stania się tym kim chcemy być; Anioł ten daje nam poczucie wolności w naszej świadomości.

Możemy się modlić do Anioła Wolności, by otworzył nasze serca i umysły na pojęcie wolności. Możemy odkryć, że w wyniku tego pragniemy spojrzeć na naszą umiejętność komunikowania swoich potrzeb lub głośno zacząć mówić o nich, by ułatwić sobie drogę do wolności.

Zdarza się, że jesteśmy pozbawieni daru wolności. Wówczas potrzebujemy czasu, by zintegrować doświadczenia i pozwolić odejść starym wzorcom, które wiązały nas z wyrobionymi osądami na temat tego, jakie życie powinno być. Zawsze mamy wolność wyboru, w jaki sposób chcemy przejść przez życie : związani ze starymi ideami albo otwarci na nieograniczone formy ekspresji. Im więcej wolności, tym łatwiej dajemy sobie zgodę na radosne i niczym nieograniczone wyrażanie siebie. Zanosimy modlitwy do Anioła Wolności, by usnął przeszkody, które ograniczają naszą ekspresję, zdrowie i radość. Prosimy o to, abyśmy posiadali umiejętność karmienia naszej wolności, ale nie nadużywania jej, na przykład w aktach autodestrukcji. Prosimy, by ludzie wszędzie mieli możliwość wyboru daru wolności.

Anioł ten pracuje subtelnymi, zachęcającymi metodami. Wysyła Światło i odwagę, by zaspokoić naszą tęsknotę ku wolności. Poszukiwane przez nas ścieżki wzrostu i rozwoju nie są nigdy daleko. Pomaga nam to zrozumieć, że jesteśmy duszami wolnymi i godnymi, że z głębi naszej duchowości możemy wyrażać samych siebie.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/258/virtues-the-angel-of-freedom-cnoty-aniol-wolnosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s