THRONES: THE ANGEL OF POWER – TRON: ANIOŁ MOCY

power

MOC BOSKIEJ MIŁOŚCI CHRONI MNIE I SPOWIJA

Anioł Mocy przedstawiany jest jako wirująca masa energii usytuowana pomiędzy mitycznym koniem Pegazem a olbrzymim wielorybem. Jeden symbolizuje przemianę ziemskiej materii w ducha; a drugi ogrom naturalnego stwarzania. Żołędzie świadczą o tym, że nawet najmniejsze ziarenko ma moc wzrostu i tworzenia.

Anioł Mocy pomaga nam zrozumieć, że moc Boga jest w każdym z nas, lecz to my, swoją pracą musimy sobie to uświadomić i zaakceptować. Anioł Mocy ułatwia nam zrozumienie tego i prowadzi nas do jedności ze Źródłem.

Moc Boża może się objawić jako pojęcie duchowe lub można jej doświadczyć w rzeczywistości. Im bardziej staramy się, aby było to prawdziwe doświadczenie, tym bardziej przybliżamy się do siebie i naszych bliźnich. Mamy wolną wolę i możemy dokonywać wolnych wyborów; i to czy zaufamy w jego moc zależy tylko od nas. Anioł Mocy oferuje nam pomoc, jakiej potrzebujemy, aby zdać sobie z tego sprawę.

Możemy modlić się do Anioła Mocy, aby oczyścił nasze umysły ze wszystkich negatywnych doznań, które blokują możliwość odkrycia, że Bóg jest w każdym z nas; a nie jest on tylko projekcją oderwaną od nas samych.

Anioł Mocy ukazuje nam wiele rozmaitych ścieżek, dzięki którym może zrozumieć istotę mocy w pełniejszy sposób. Dla niektórych tą drogą jest medytacja; dla innych – praktyka duchowa, czy konkretny rodzaj zajęcia czy pracy; dla jeszcze innych – przyjaźń bądź braterstwo. Kiedy zaczynamy podążać jakąś ścieżką, która nas interesuje i robimy to, co nas uszczęśliwia, wtedy uświadamiamy sobie, że życie może tak właśnie wyglądać – radośnie i twórczo.

W podzięce za tę moc możemy ofiarowywać swoje modlitwy. Wiedząc, że jesteśmy częścią stworzenia, pomaga nam to dzielić się dobrocią i pięknem tworzenia. Moc naszego istnienia wzrasta za każdym razem, gdy poczynimy krok w kierunku miłości do samego siebie, szanowania tego, kim jesteśmy, a także uszanowania Źródła życia, które jest w nas. Kiedy szanujemy nasze piękno i łaskę, i naszą umiejętność bycia delikatnymi, wtedy przybliżamy się do Światła. Kiedy nie przekłamujemy rzeczywistości, kiedy nasze uczucia są czyste i prawdziwe, kiedy mówimy prawdę o naszej sytuacji życiowej, wtedy zwiększamy naszą moc oraz istnienie. Anioł Mocy stawia nam wyzwania, aby nasza moc mogła ewoluować i wzrastać.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/272/thrones-the-angel-of-power-tron-aniol-mocy

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s