THRONES: THE ANGEL OF GLORY – TRON: ANIOŁ CHWAŁY

glory

WYŚPIEWUJĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I CHWAŁĘ ŻRÓDŁU WSZELKIEGO ŻYCIA

Anioł ten prezentowany jest jako wspaniały impuls niebiańskiego światła. Wokół niego umieszczone są obrazy z prostymi rzeczami w życiu, które powinny być czczone, takimi jak: wschodzące słońce, tęcz, tańczące dzieci. Są to bardzo podstawowe elementy szczęścia w życiu, które przypominają nam o chwale stworzenia.

Anioł Chwały pomaga nam sławić nieskończone możliwości dobra i szczęścia w naszym życiu. Uczy nas, abyśmy byli wdzięczni za piękno i prostotę życia. Uczy nas, byśmy nie miotali się bez celu, lecz pokazuje nam jak rzeczy mogą być proste. Anioł ten pokazuje nam, że życie może być jednym wielkim świętowaniem, jeśli to wybierzemy. Śpiewa on psalmy pochwalne na cześć piękna stworzenia. Możemy dołączyć się do tej pieśni pochwalnej otwierając nasze serca. Wspaniałość życia roztacza się przed nami. Życie staje się, zatem, samo odbijającym się zwierciadłem miłości, przez które patrzymy przez pryzmat wdzięczności. Oznacza to także, że zostaliśmy zakorzenieni w życiu, które dziej się tu i teraz.

Możemy modlić się do Anioła Chwały, aby włączył nasze podziękowania w swoje pieśni pochwalne do Źródła życia. Mając otwarte serca możemy zostać pobłogosławieni. Powiedzenie ‘dziękuję’ daje nam możliwość chwalenia życia samego w sobie. Wdzięczność napełnia i odżywia nasze serca i dusze, oraz daje nam poczucie łaski. Powinniśmy dziękować za wszystkie dobre rzeczy jakie nas w życiu spotkały.

Anioł Chwały pomaga nam w uniesieniu się ponad prozaicznymi rzeczami do poziomu celebrowania boskiej chwały i cudu stworzenia. Aby dorównać naszą energią i świadomością tej chwale powinniśmy pozostać jej częścią. Wszyscy jesteśmy aspektami boskiej zasady stworzenia. To naszą własną chwałę czcimy kiedy otwieramy nasze serca na podszepty aniołów. Kiedy kochamy siebie, dostępujemy chwały celebrowania Siebie jako aspektu boskości.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/273/thrones-the-angel-of-glory-tron-aniol-chwaly

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s