THRONES: THE ANGEL OF BEING –TRON: ANIOŁ ISTNIENIA

being

MOJA DUSZA JEST PRAWDĄ, DLATEGO MOJE ISTNIENIE JEST WIECZNE

Anioł Istnienia jest przedstawiany jako uniwersalny symbol Samego Ja, mandala (obraz medytacyjny w buddyzmie). Dwa kielichy mszalne obejmują zarówno duchową, jak i życiową energię ludzkości. Mężczyzna i kobieta na dole symbolizują całość i indywidualność. Oko na wierzchołku jest symbolem Raju w Niebie.

Anioł Istnienia błogosławi nam, abyśmy byli odbiciami boskiej miłości. Pomaga nam w przetworzeniu rzeczywistości w wizję miłości i wsparcia. Podkreśla naszą świadomość, że jesteśmy ważnymi częściami stworzenia.

Jesteśmy częścią stworzenia i w ten sposób egzystujemy, dlatego jesteśmy upoważnieni do miłości, szacunku i dobrobytu. Anioł Istnienia zachęca nas do poznawania siebie i zrozumienia, że jesteśmy jednym z aspektów Źródła. Anioł ten pomaga nam odszukać najlepszą ścieżkę, w której będziemy się spełniali. W momencie, kiedy wybierzemy szczęście, miłość i zdrowie, zaczynamy się poruszać w kierunku współbudowniczych wszechświata. Anioł Istnienia potwierdza i błogosławi nasze wizje. Pomaga nam w zbudowaniu naszego życia przy użyciu wszystkich umiejętności i całej wiedzy jaką posiadamy.

Może nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze życie jest kreatywne, lecz każde pozytywne i negatywne zdarzenia mają znaczenie dla naszego rozwoju. Anioł Istnienia dociera do nas poprzez naszą podświadomość, aby pomóc nam w przeżywaniu życia tak, aby służyło ono naszemu najwyższemu dobru.

Anioł Istnienia uczy nas miłości własnej i akceptacji samych siebie. Pomaga nam dostrzec naszą prawdziwą dobrą naturę. Pomaga nam także zrozumieć i zaakceptować nas samych. Oznacza to otwarcie naszych serc na jego głoś i zrozumienie kim naprawdę chcemy być.

Możemy modlić się do Anioła Istnienia, aby pomógł nam odnaleźć odwagę do bycia sobą. Prosimy go o pomoc o odróżnieniu istotnych rzeczy pomagających nam w rozwoju duchowym od rzeczy mniej istotnych, od pułapek świata materialnego. Musimy sobie uświadomić, że nie jesteśmy samochodami, mieszkaniami czy innymi rzeczami materialnymi. Jesteśmy wartościowi dlatego, że istniejemy. Jesteśmy niepowtarzalnymi wyrazami istnienia, egzystującymi pomiędzy samoświadomością, tożsamością, pieniędzy, pracą, płcią, rasą czy wiekiem. Prawdziwą istotą jest ta, która ma w sobie kochającego i kreatywnego ducha. Anioł Istnienia pomaga nam zjednoczyć się ze swoim prawdziwym Ja.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/275/thrones-the-angel-of-being-tron-aniol-istnienia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s