THE ANGEL PRINCE OF THE WEST – ANIOŁ KSIĄŻĘ ZACHODU

the west

RZECZYWISTOŚĆ WOKÓŁ SIEBIE TWORZĘ Z MYŚLAMI O CZYSTEJ MIŁOŚCI I DOBROCI

Anioł ten rządzi elementem ognia i psychologiczną funkcją intuicji. Dzierży on pochodnię, symbolizującą intuicyjne oświecenie. Ogień intuicji może utworzyć szczelinę między światem materialnym, a duchowym. Pozwala nam na dostęp do najgłębszych pokładów zrozumienia, które jest zamknięte w naszej pamięci komórkowej.

Dzięki intuicji jesteśmy zdolni poznać swoją wewnętrzną prawdę. Jest nieracjonalna i pochodzi z głębin nas samych, które były prawdopodobnie naszym pierwszym poziomem zrozumienia. Jest prekursorem racjonalnego myślenia, bardziej kojarzona z funkcją uczuć. Jest zdolnością poznania prawdy z głębi nas samych. Jest najbardziej prawdziwą, i w pewnym sensie, natychmiastową ścieżką postrzegania prawdziwości siebie i innych.

Anioł Książe Wschodu umożliwia zbieranie informacji, których możemy później użyć z korzyścią dla naszego rozwoju i procesu tworzenia. Nieświadomie używamy intuicji za każdym razem, kiedy chcemy się upewnić, że coś lub ktoś jest dla nas dobry lub, że jesteśmy bezpieczni. Możemy wyostrzyć naszą świadomość poprzez zwiększenie postrzegania i praktykowanie wsłuchiwania się w wewnętrzny głos.

Anioły okazują nam swoją obecność poprzez obrazy, które nasz racjonalny umysł analizuje lecz, aby w pełni zrozumieć ich przewodnictwo, potrzebujemy rozwiniętej intuicji, która pozwoli nam na odczytanie i prawidłowe zrozumienie sygnałów.

Modlimy się do Anioła o otwarcie się na możliwości intuicji i wewnętrznej wiedzy, a także o pomoc w używaniu tego daru. Oznacza to, że potrzebujemy być otarci na rozpoznawanie własnych emocji wobec ludzi i świata wokół nas. Sytuacje takie często przeszkadzają nam w ujrzeniu sytuacji w sposób czysty i klarowny. Możemy prosić Anioła Księcia Zachodu o pomoc w rozpoznaniu tego, czy ścieżka naszego postrzegania, czyli nasza wewnętrzna wizja, jest jasna i czysta.

Anioł ten ofiaruje nam pomoc w realizacji jednego z wrodzonych talentów, jeśli tylko dokonamy wyboru przyłączenia go do naszej jaźni.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/262/the-angel-prince-of-the-west-aniol-ksiaze-zachodu

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s