THE ANGEL PRINCE OF THE EAST – ANIOŁ KSIĄŻĘ WSCHODU

the east

OCZYSZCZAM UMYSŁ, POTWIERDZAJĄC WŁASNĄ WARTOŚĆ I KONSEKWENTNIE WYBIERAJĄC MIŁOŚĆ

Anioł ten rządzi elementem wody i psychologicznym aspektem odczuwania. Dzierży on kielich mszalny, w którym znajduje się woda życia; Anioł ten unosi się nad morzem, co reprezentuje niezróżnicowane emocje. Anioł ten pomaga nam wyrażać swoje uczucia i utrzymać harmonię emocjonalną.

Nasze uczucia są mocną i elementarną siłą, która potrafi uwolnić wielkie fale emocji. Uczucia, jeśli są niewyrażone, burzą się i tworzą swoje własne nieuświadomione napięcia, pragnąc zostać wyrażone i uwolnione. Z drugiej strony, kiedy jesteśmy otwarci na uczucia, emocje płyną niczym woda. To, czego poszukujemy, to równowaga, w której jesteśmy świadomi naszych uczuć i potrafimy również je wyrażać.

Anioł Książę Wschodu pomaga nam i prowadzi nas ku doświadczeniu bogactwa uczuć i odnalezieniu dla nich właściwego i kreatywnego ujścia.

Anioł ofiaruje wsparcie i pocieszenie, których potrzebujemy, by doświadczyć i wyrażać nasze uczucia. Anioł ten pomaga nam wyrażać nasze uczucia poprzez taniec, śpiew, malarstwo i inne kreatywne czynności, abyśmy potrafili je zrozumieć i je zaakceptować. Kiedy pozwalamy uczuciom płynąć, wówczas ofiarowujemy samym sobie dar uwolnienia i umocnienia swojej jaźni, by być naprawdę sobą.

Za każdym razem, gdy wyrażamy smutek lub gniew, które są integralną częścią naszej osobowości, rozwijamy się i dojrzewamy. Prawdziwe umocnienie osobowości oraz ducha może się wydarzyć jednak tylko wówczas, gdy pozwolimy sobie na analizę i zrozumienie naszych uczuć. Są one nieodłączną częścią naszej istoty i anioł ten pragnie, byśmy czuli się z nimi bezpiecznie.

Anioł Książę Wschodu pomaga nam zaakceptować nasze uczucia, otworzyć serce, poczuć się bezpiecznie w wyrażaniu siebie i swoich najgłębiej skrywanych uczuć.

Możemy modlić się do tego Anioła o pomoc w wyrażaniu emocji i o szczerą samoocenę, abyśmy nie popadali w fałszywe domysły na ich temat. Kiedy pozwolimy sobie na prawdziwe odczuwanie naszych uczuć ,wtedy czujemy się bardziej związani z naszym duchem.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/261/the-angel-prince-of-the-east-aniol-ksiaze-wschodu

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s