SERAPHIM: THE ANGEL OF THE MIRICLE OF LOVE – SERAFINI: ANIOŁ CUDU MIŁOŚCI

the miracle of love

CUD MIŁOŚCI NAPEŁNIA MNIE ŻYCIEM

Wokół tego Anioła zobaczyć można papużki nierozłączki, które są symbolem cudu miłości. Uskrzydlone koła ognia są symbolem Serafinów. Oko nad głową Anioła symbolizuje Raj w Niebiosach. Serce na dole i rozłożone dłonie oznaczają wieczną miłość.

Anioł Cudu Miłości proponuje każdemu możliwość uznania Bożej miłości w głęboko znaczący i intymny sposób. Dla jednego może to być poprzez rodzicielstwo, dla innego może się odbywać na drodze duchowej lub w terapeutycznej wspólnocie braci i sióstr, dla jeszcze innych może nadejść poprzez głęboko osobiste związki. Każdy obdarzony jest możliwością cudu miłości i jako wyjątkowym jednostkom będzie nam dany cud Bożej miłości na wyjątkowych ścieżkach, które są dla nas doskonałe.

Dokonujemy wyboru po to, by otworzyć serca, tak byśmy mogli chłonąć tę miłość. Kiedy wybieramy miłość, aniołowie obejmują nas i wypełniają nasze serca łaskawością Bożej Miłości. Ten cud miłości najlepiej wyraża się w ludzkich relacjach; jego święta miłość oferuje najpiękniejsze refleksje na temat naszych związków z innymi ludźmi.

Możemy zanosić modlitwy do Anioła Cudu Miłości, by pobłogosławił nas tym najciemniejszym darem. Możemy być wchłonięci i oczyszczeni z całego zła, tak więc niech nasza umiejętność miłowania i zachowania tej miłości stale się rozwija. Miłość jest bardzo cenna; to największy skarb. W jakiejkolwiek formie przychodzi, powinniśmy ją wielbić, uważając, by nie potraktować jej niewłaściwie jako z góry przyznanej. Im bardziej utrzymujemy w czystości swoje wnętrze, tym mniej będziemy skalani lub odsłonięci na działanie złych energii. Miłość jest tak wyjątkowa, że możemy jedynie czcić i być wdzięczni Źródłu za możliwość jej doświadczenia. Kiedy pozostajemy w czystości, pracujemy nad sobą, bierzemy odpowiedzialność za nasze projekty i utrzymywanie pozytywnego nastawienia, stajemy się coraz bardziej i bardziej zdolnymi na przyjmowanie Bożej miłości.

Cuda są nam ofiarowane przez Ducha Świętego. Są dostępne dla każdego. Jedyna rzecz, o którą jesteśmy proszeni, to być gotowymi na ich przyjęcie. Jesteśmy proszeni o oczyszczanie serc i otwarcie dusz na przyjęcie daru miłości. Możemy się modlić do Anioła Cudu Miłości, by był naszym przewodnikiem, kiedy stajemy się świadomi, że to jest to, co prawdziwie wieczne w życiu. Poznanie miłości wewnątrz nas samych jest także odkryciem miłości, która istnieje wokoło. Miłość Boża nie ma żadnych granic. Przenika całą żywą substancję i może być doświadczana we wszystkim.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/251/seraphim-the-angel-of-the-miricle-of-love-serafini-aniol-cudu-milosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s