SERAPHIM: THE ANGEL OF THE ESSENCE OF LOVE – SERAFINI: ANIOŁ ISTOTY MIŁOŚCI

the essence of love

POZWÓL MIŁOŚCI BYĆ CENTRALNYM PUNKTEM MOJEGO ŻYCIA

Oko, symbol Raju w Niebiosach, promienieje wiązkami światła poprzez otchłań wszechświata. Lew symbolizuje ogień i namiętność, jakie miłość może w nas wzbudzić. Namiętność ta objawia się w akcie tworzenia, który jest tu symbolizowany przez księżyc i gwiazdy. Ogniste, uskrzydlone koła to symbol Serafinów.

Anioł Istoty Miłości pomaga nam zedrzeć maskę iluzji i dostrzec, że miłość to esencja życia. Anioł ten pracuje nad tym, byśmy mogli się wyzwolić z okowów własnego ego i stali się istotami światła, którymi jesteśmy. Kiedy już dostrzeżemy i przeanalizujemy pokłady naszej nieświadomości i destrukcyjną naturę negatywnego myślenia, zdamy sobie sprawę, że nie jest to źródło miłości.

Miłość ta znajduje się w każdej żywej komórce naszego organizmu i jest ośrodkiem wszystkiego, co żyje. Świadomość tego, z czego jesteśmy zbudowani przenika wszystkie inne substancje. Nasza własna esencja jest taka sama jak uniwersalna esencja miłości, która jednoczy i wiąże nas ze Źródłem.

Możemy modlić się do Anioła Istoty Miłości, aby nam pomógł dostrzec sedno, które jest sercem naszego istnienia. Kiedy wybierzemy identyfikowanie się z tą istotą, pochodzi to wtedy z naszego Wyższego Ja, które jest częścią Boskości, a nie z naszego indywidualnego ego, nie połączonego z żadnym wyższym Ja. Poszukujemy wsparcia i pomocy, aby móc oddzielić się od iluzji życia i znaleźć nieśmiertelną rzeczywistość w powiązaniu ze Źródłem i całym życiem we wszechświecie. Modlimy się o to, aby być w stanie złączyć się z tą jednością i pamiętać o wiecznej i bezwarunkowej naturze miłości.

Kiedy otworzymy nasze serca na miłość, która jest w nas samych, zauważymy, że sedno miłości jest podstawową i fundamentalną istotą życia. Bez niej nic nie mogłoby wzrastać ani się rozwijać, a życie przestałoby istnieć. Anioł Istoty Miłości pielęgnuje tę substancję w każdym z nas. Kiedy zdecydujemy się, aby żyć w tej przestrzeni, wtedy zostaniemy obdarzeni skarbami, jakimi są doświadczenie i pewność, że składamy się w całości z miłości.

http://www.parasfera.pl/artykuly/279/seraphim-the-angel-of-the-essence-of-love-serafini-aniol-istoty-milosci

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s