SERAPHIM: THE ANGEL OF ETARNAL LOVE – SERAFINI: ANIOŁ WIECZNEJ MIŁOŚCI

eternal love

KIEDY POZWOLĘ MIŁOŚĆI WNIKNĄĆ WE MNIE, POZOSTAJE ONA TAM NA ZAWSZE

Wszystkowidzące oko potwierdza to, iż Anioł ten jest Aniołem Raju w Niebiosach. Delfin symbolizuje pewność i radość wiecznej miłości, tak samo jak fale poniżej. Uskrzydlone koła to symbol Serafinów. Wąż połykający swój ogon to wąż oroborus, symbol całości i wieczności.

Anioł Wiecznej Miłości jest źródłem dobrego samopoczucia i pocieszenia dla wszystkich, którzy pragną wiecznej miłości. Miłość nie może zostać utracona. Jest nieusuwalna i pozostaje częścią nas poprzez wieczność. Miłość jest zaszczepiona w naszych duszach, a w każdym momencie odczuwania miłości nasze dusze ewoluują i rozwijają się. Miłość zwiększa nasze postrzeganie siebie, pomaga nam zrozumieć to, że wszechświat jest miejscem słodkim i bezpiecznym, i jest po to, aby dać nam szczęście i przyjemność.

Każdą miłość można przeżyć ponownie w świadomości poprzez medytację, bądź inne lecznicze metody. Miłość nie ginie wraz z ciałem fizycznym. Jest wieczna. Może zostać ponownie wezwana kiedy będziemy jej pragnąć.

Anioł Wiecznej Miłości pomaga nam dostrzec, że wspomnienia miłości są przechowywane przez naszego ducha. Kiedy straciliśmy osobę nam bliską, miłość nie została pomniejszona. Została z nami, stała się częścią nas i pomaga w rozwoju naszej duchowości. Anioł ten pomaga nam dostrzec to i mieć świadomość, że miłość zawsze pozostanie w naszych sercach. W wielu momentach naszego życia będziemy potrzebowali wsparcia i pomocy Anioła Wiecznej Miłości, gdyż nie jesteśmy w stanie uniknąć strat, które są częścią naszego ziemskiego życia. Anioł ten daje nam pewność, że miłość nigdy nie umiera. Miłość łączy ludzi na wieczność. Miłość przetrwa nawet bardzo długą rozłąkę. Kiedy dwoje ludzi jest dla siebie bratnimi duszami, zawsze znajdą się ponownie, niezależnie czy w tym życiu czy na innym, wyższym poziomie wieczności.

Możemy modlić się do Anioła Wiecznej Miłości, aby usunął zasłony niepewności, które są pomiędzy nami a wieczną miłością. Kiedy czujemy się samotni możemy modlić się do tego Anioła, aby pomógł nam odnaleźć zadowolenie we wspomnieniach miłości, która była dla nas ważna. Możemy mieć w pamięci miłość przyjaciół, rodziny, nauczycieli, wszystkich tych, z którymi dzieliliśmy się miłością. Pamięć ta pozostaje z nami na zawsze i staje się częścią nas. Miłości nie zatrze czas.

http://www.parasfera.pl/artykuly/278/seraphim-the-angel-of-etarnal-love-serafini-aniol-wiecznej-milosci

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s