POWERS: THE ANGEL OF SERENITY – ANIOŁ ŁAGODNOŚCI

serenity

CZUJĘ SIĘ ŁAGODNY I SPOKOJNY, KIEDY AKCEPTUJĘ TO, KIM JESTEM

Anioł ten trzyma na ręku gołębicę symbolizującą łagodność w życiu. Łagodne nastawienie przywołuje ciszę i pokój, które są darami tego Anioła. Łagodność to dar, który pozwala nam się poczuć bezpiecznie i wygodnie. Z darem tym wiąże się sposobność do owocnych czynów w naszym życiu.

Anioł Łagodności jest z nami, gdy jesteśmy zaangażowani w codzienne konflikty i walki. Życzy nam spokoju łagodności i często pobudza marzenia do stwarzania wizji tego, jakie powinno być nasze życie, jeśli tylko ośmielimy się żyć własnym życiem. Będzie zawsze zachęcał do uwolnienia się od walki i konfliktu. Dzieje się to poprzez zmianę nastawienia i ponowne ukształtowanie naszego postrzegania sytuacji lub osoby. Dar łagodności przychodzi wówczas, kiedy oddaliliśmy się od walk i zaniechaliśmy zła. Jest to dar, który może ulec zachwianiu od czasu do czasu, lecz, gdy go raz doświadczyliśmy, już zawsze będziemy pragnąć go w swoim życiu. By próbować osiągnąć ten stan, możemy brać udział w duchowych i ezoterycznych praktykach. Prawdziwa łagodność niczym pokój jest dla nas zawsze tam, gdzie zwalniamy tempo naszego życia i możemy doświadczyć naszych uczuć i melodii jedności ze Źródłem .

Zanosimy modlitwy do tego Anioła, by dał nam poczuć smak łagodności, abyśmy mogli dokonać koniecznych modyfikacji i zmian do życia z wnętrza naszego istnienia.

Łagodność oznacza ustępowanie z miejsca i uwolnienie Jaźni po to, by żyć w prawdziwej zgodności z Wyższym Ja. Możemy modlić się o osiągnięcie tego duchowego stanu, który oznacza pewność, że wszechświat to życzliwe i bezpieczne miejsce, i że naprawdę do niego przynależymy.

Kiedy akceptujemy naszą jedność ze Źródłem, możemy stać się spokojni w czasie kryzysu, zmiany i straty. Ta jakość przychodzi z duchowym nastawieniem, które sprawia, że wszystko jest takie, jakie powinno być, i że jesteśmy we właściwym miejscu, wykonując właściwe czynności. To oznacza zaniechanie nastawienia, które stoi na przeszkodzie w byciu szczęśliwym. Oznacza to także uwolnienie emocjonalnego bólu, które może prowadzić nas do przekonania, że życie musi być kręte i najeżone trudnościami.

Modląc się do Anioła Łagodności otwieramy kanał dla Boskiej miłości przenikającej nasze całe życie. Prowadzi nas ona ku życiu z głębi i obfitości samego środka, by nie zachwiały nami trudne sytuacje. Prosimy o wsparcie w eliminowaniu przeszkód powodujących zamęt na drodze do łagodności. Możemy także prosić Anioła, by pomógł poczuć, że zasługujemy na życie na ścieżce łagodności, tak by nasze cele mogły być osiągnięte ze spokojem i łaską.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/259/powers-the-angel-of-serenity-aniol-lagodnosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s