POWERS: THE ANGEL OF PEACE – ANIOŁ POKOJU

peace

OTWIERAM SWOJE SERCE I SPOCZYWAM W POKOJU BOSKIEJ MIŁOŚCI

Anioł ten podkreśla dobrodziejstwa, jakie może przynieść pokój. Pokazuje, że wszystko we wszechświecie może być jednością. Gołębice w locie, unoszące się nad lewą ręką Anioła, symbolizują zarówno uwolnienie pierwotnego strachu, jak również korzyści płynące z pokoju , takie jak spokój oraz zadowolenie.

Anioł Pokoju jest kanałem energii , której potrzebujemy, by rozwiązywać konflikty i paradoksy. Pomaga prowadzić życie zgodnie z naszymi potrzebami i pragnieniami, stwarza możliwości rozkwitu na ścieżce pełnego pokoju, abyśmy mogli odnaleźć miłość i akceptację samych siebie. Pokój stwarza możliwości życia w sposób, który jest zgodny z naszym naturalnym rytmem i szanuje nasz potencjał, talenty i zdolności.

Nieraz uwalniając podstawowe lęki związane z fundamentalnymi przeżyciami, zaczynamy się uczyć ufności w dobroć życia. Wielu z nas może osiągnąć ten poziom rozwoju, gdy dojrzeje lub kiedy jest wystawionych na działanie kryzysu, bólu lub straty, tylko po to, by dojść do wniosku, że ma się dobrze i jest w głębi siebie nienaruszalnymi. W środku jaśniejemy pokojem lecz to może być zniszczone lub umniejszone przez warunki zewnętrzne. Możemy dokonać identyfikacji z tą częścią nas samych, kiedy otwieramy serca przed Aniołem Pokoju.

Kiedy rozwiążemy konflikty wewnętrzne, nasze życie zmierza do uchwycenia głębokiego sensu pokoju i porządku, który pozwala się nam rozwijać jako wyjątkowym i twórczym istotom, którymi jesteśmy. Tak się dzieje tylko, gdy jesteśmy pełni spokoju , gdyż dopiero wtedy możemy być prawdziwie twórczy. W przeciwnym jesteśmy zamknięci w nieustannym przeżywaniu bolesnych urazów.

Możemy kierować modlitwy do Anioła Pokoju, by przyniósł pokój naszej planecie, pokój naszym rodzinom i przyjaciołom, i co ważne, pokój dla nas samych, byśmy mogli rozwiązać problemy i paradoksy, z którymi będziemy musieli się zmierzyć. W ten sposób możemy dopiero odpocząć z przekonaniem, że mamy istotny udział w tworzeniu, a ponadto mamy świadomość, że mamy znaczącą i wartościową rolę do odegrania.

Możemy prosić tego Anioła o spokój umysłu, serca oraz duszy, a wtedy stajemy się wewnętrznie uspokojeni, słabiej reagując na zewnętrzne konflikty.

Ten Anioł prowadzi nas ku zdrowym sytuacjom i ludziom, którzy umożliwiają nam życie w pokoju. Pokój ten jest trwały i samowystarczalny, a my możemy z niego czerpać siły, kiedykolwiek tego potrzebujemy. Anioł Pokoju ofiarowuje swoje dary za każdym razem, gdy jesteśmy w stresie i napięciu. Otuli nas płaszczem pocieszenia, byśmy trwali w pokoju ze sobą.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/260/powers-the-angel-of-peace-aniol-pokoju

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s