POWERS: THE ANGEL OF HARMONY – ANIOŁ HARMONII

harmony

ŻYJĘ W HARMONII, KIEDY JESTEM W JEDNOŚCI ZE ŹRÓDŁEM

Aniołowi Harmonii towarzyszą najpiękniejsze ptaki na ziemi, zbierają się w jego świątyni spokoju duchowego. Ptaki śpiewające symbolizują harmonię płynącą z dobrych relacji.

Anioł Harmonii dzieli się z nami swoją łaską, kiedy postanowimy żyć harmonijnym życiem. Życie w równowadze niesie ze sobą wiele kwestii. Ma aspekt fizyczny, który może być odnaleziony w wybranym i zamieszkiwanym przez nas naturalnym środowisku. Wiąże się również ze stanem emocjonalnym, odwzorowując stopień otwartości, uczciwości i integralności, które wnosimy do naszego życia. Żyjemy w harmonii po części, kiedy akceptujemy zależność od Ziemi, która nas odżywia i wspiera nasze życie. Trwamy w harmonii z własnymi uczuciami, kiedy dajemy im przestrzeń, w której będę dla nas istotne.

Życie w harmonii z samym sobą oznacza, że szanujemy własne, wyjątkowe talenty. Kiedy żyjemy w harmonii z uniwersalną prawdą, poszukujemy możliwości ofiarowania tego, co mamy najlepsze i przyjmowania, mając otwarte serca. Życie w harmonii jest jak stan energetyczny, w którym możemy doświadczyć istnienia w optymalnej płynności. Oznacza to, że chcemy dobrego, zdrowego pokarmu wzbogacającego nasze ciało i unikamy wszelkich form nadużywania szkodliwych substancji.

Pragniemy mieć dostateczny odpoczynek jako regularną podstawę i wykonywać pracę, która zarówno jest twórcza, jak i satysfakcjonująca pod względem emocjonalnym. Zabawa, odpoczynek, prawdziwi przyjaciele, piękno i duchowe przebudzenie to wszystko to istotne składniki w prawdziwie harmonijnym życiu.

By żyć w harmonii z naszą najgłębszą naturą, należy żyć w zgodzie uniwersalnymi prawdami. Te prawdy egzystują we wszystkich religiach i pośród wszystkich kultur od zarania dziejów. Są one ugruntowane w etycznym kodzie, który respektuje godność i indywidualność.

Żyjemy w harmonii, kiedy pozwalamy odejść przeszłości i złu. Trwanie w negatywnej energii to podstawa braku równowagi znanego pod pojęciem choroby. Ostatecznie odnajdziemy wdzięczność w sercach dla wszelkich dobrych rzeczy, których było dane nam doświadczyć . Wdzięczność zawsze będzie dawać nam poczucie, że żyjemy w harmonii.

Możemy modlić się do Anioła Harmonii o udzielenie pomocy w poszukiwaniu właściwej drogi do jedności, możemy także prosić o wsparcie we właściwym traktowaniu wszystkiego, czego się od nas oczekuje, by uczynić życie bardziej radosnym i kreatywnym. Harmonia jest balansem pomiędzy planem duchowym, emocjonalnym i fizycznym.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/257/powers-the-angel-of-harmony-aniol-harmonii

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s