JAK UŻYWAĆ ANIELSKICH KART?

IMG_1914

Anielska wyrocznia jest zaprojektowana tak, aby była prosta w użyciu. Jest to model miłości i perfekcji Anielskiej Domeny. Pozwala się przybliżyć do Aniołów, które nas prowadzą i chronią na ścieżkach życia.

Jak przygotować karty?

Jest kilka aspektów, które powinieneś wziąć pod uwagę zanim zaczniesz używać Anielskich Kart. Kilka prostych czynności pozwoli kartom wyzwolić swoją energię miłości i poświęcenia.

Powinieneś trzymać swoje karty w specjalnym miejscu w domu, w takim, które jest ciche i spokojne, a także w jedwabiu bądź pudełku. Możesz je położyć koło łóżka albo tam, gdzie medytujesz. Zanim użyjesz kart zapal świeczkę, aby oczyścić przestrzeń wokół siebie, by Anioły mogły się z Tobą łatwiej skontaktować. Zanim rozłożysz karty możesz umieścić wokół świeże kwiaty, włączyć łagodną muzykę lub pomedytować.

Zadawanie pytań Wyroczni

Możesz zadawać Anielskiej Wyroczni pytania, których odpowiedzi są dla Ciebie ważne, ale nie zadawaj pytań, na które można odpowiedzieć ‘tak’ lub ‘nie’. Jeśli otrzymasz odpowiedź, która cię zdezorientuje, odejdź od kart na chwilę, aby spojrzeć na nie z innej perspektywy za chwilę. Miej otwarty umysł i pozwól informacjom przepływać. Pamiętaj, że anioły nie uznają nakazu, nie tolerują żądań. Jeśli nadal nie rozumiesz odpowiedzi, proś anioły, aby sprawiły, by stała się czytelna. Pozwól sobie na analizę i refleksję nad otrzymaną odpowiedzią. Czasem zrozumienie przychodzi następnego dnia lub we śnie.

Możesz zapisać swoje refleksje w zeszycie, aby móc się zastanowić nad tym, co zostało ci przekazane. Po jakimś czasie będziesz w stanie zrozumieć jak te informacje się rozwijały. Pomoże ci to zaufać sile miłości jaka płynie do ciebie poprzez Anielskie Karty.

Wybieranie rozłożenia kart

Wybierz rozłożenie, które najlepiej ci odpowiada; takie, które najlepiej odzwierciedla pytania, jakie chcesz w danej chwili zadać. Anielska Wyrocznia jest skonstruowana w taki sposób, aby objąć jak największą liczbę ewentualności. Anioły przesyłają jedynie pozytywna energię. Karty te pomogą ci spojrzeć na osobę lub sytuację w sposób klarowny oraz pozytywny.

Interpretacja Anielskich Kart

Możesz interpretować karty na każdym wybranym przez siebie poziomie. Możesz je traktować w sposób lekki lub poważny. Pamiętaj, że Anielskie Karty to potężny klucz do twoich emocji i uczuć. Przed rozłożeniem kart pomedytuj trochę trzymając karty w ręku, miej w umyśle pytanie, jakie chcesz zadać kiedy tasujesz i dzielisz karty. Skup się i zastanów się, co odpowiedź znaczy dla ciebie w danym momencie twojego życia. Należy pamiętać, że sytuacja zmienia się tak samo jak i my, dlatego powinniśmy otworzyć nasze serca na głos aniołów, co pomoże w interpretacji kart.

Czytanie z jednej karty

Jest to natychmiastowy sposób, aby uzyskać szybką i konkretną odpowiedź. Po prostu potasuj karty i podziel je na trzy części używając lewej ręki, myśl o swoim pytaniu. Wylosuj kartę z jakiegokolwiek miejsca na stole, albo weź kartę ze szczytu stołu.

Zaufaj swojej intuicji. Wybrana karta to odpowiedź . Przemyśl przez chwilę jak anioł ten może ci pomóc w odpowiedzi na pytanie. Pozwól energii przepłynąć przez twoją świadomość.

Przykład: Zofia pytała Anielskie Wyroczni czy przeprowadzka do nowego miejsca to dobra decyzja. Wybrała kartę Anioła Łagodności. Zinterpretowała to w taki sposób, że przeprowadzka to słuszna decyzja, i że w nowym miejscu zazna spokoju i łagodności.

Rozłożenie Ying/Yang (dwie karty)

Za każdym razem kiedy natrafisz na impasową sytuację, albo paradoks, takie rozłożenie kart może Ci pomóc. Ying/Yang pomaga zrozumieć naturę różnic i dwoistą naturę kłopotliwych sytuacji i emocji. Takie rozłożenie pomaga nam dostrzec pozytywne i negatywne strony, pierwiastek żeński i męski, światło i ciemność.

Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką, myśl o swoim pytaniu. Zapyta o kartę Yin, która reprezentuje kobiecy/otwarty albo ujemny biegun twojej sytuacji. Połóż tę kartę po lewej stronie.

Teraz zapytaj o kartę przeciwną, Yang/męski albo pozytywny biegun twojej sytuacji. Połóż tę kartę po prawej stronie.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej karty, wybierz wtedy jeszcze jedną, która będzie reprezentowała neutralny aspekt twojej sytuacji.

Rozłożenie Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość (trzy karty)

Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką, myśl o swoim pytaniu. Wybierz pierwszą kartę, reprezentującą przeszłość i połóż ją po lewej stronie. Wybierz drugą kartę, reprezentująca teraźniejszość i połóż ją po środku. Wybierz trzecią kartę, reprezentującą przyszłość i połóż ją po prawej stronie.

Takie rozłożenie powinno dać ci ogląd na ciągłość i przemiany twojej sytuacji życiowej, a następnie rozwiązanie problemu. Jeśli chodzi o przyszłość, zaufaj aniołom; pamiętaj, że wszystko jest dla twojego dobra i szczęścia.

Przykład: Jan pytał Wyroczni o jego przyszłość w swojej pracy. Wylosował karty: Przeszłość – Anioł Ufności, Teraźniejszość – Archanioł Rafał, Przyszłość – Anioł Stróż Dojrzałości. Zinterpretował to w ten sposób: Anioł Ufności reprezentuje wszystkie jego aspiracje dotyczące pracy. Był szczęśliwy na początku pracy. Archanioł Rafał reprezentuje kojący charakter boskości – Jan zrozumiał to jako wzięcie odpowiedzialności w swojej pracy. Zmienił miejsce zamieszkania, ciężko pracował przez 5 lat, zdobył wiarę w siebie. Kartę Anioła Stróża Dojrzałości zinterpretował jako rozwój – będzie się mógł nadal rozwijać w swojej pracy.

To rozłożenie pomogło Janowi uzmysłowić sobie, że jest na dobrej drodze, i że to, co robi jest dla niego dobre. Dało mu to też wiarę w swoją pracę, a także chęć bycia kreatywnym.

Rozłożenie psychologiczne cztero-funkcyjne (cztery karty)

To rozłożenie reprezentuje cztery funkcje twojej psychiki: intelekt, uczucia, intuicja i odczuwanie. Karty w tym rozłożeniu mogą także służyć jako interpretacja czterech sytuacji życiowych i mogą dać różne wymiary sytuacji.

Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką, myśl o swoim pytaniu. Wybieraj karty po kolei i rozłóż je tak jak na rysunku.

1. Lewa strona – intelekt

2. Prawa strona – uczucia

3. Góra – intuicja

4. Dół – odczuwanie

Kiedy już rozłożysz karty, uważnie się im przyjrzyj, aby zrozumieć przesłanie anielskie. Może są to jakieś aspekty twojego życia wymagające większej uwagi albo ludzie, którym powinieneś dać odczuć swoją miłość i uwagę? Pozwól aniołom powiedzieć ci jak mogą ci pomóc.

Drzewo Życia (pięć kart)

Jest to rozłożenie, które bierze pod uwagę twoje najwyższe Ja, a także fundamentalny wpływ na poziomie podświadomości na twoją sytuację. Zawiera ono przeszłość, teraźniejszość, przyszłość oraz jeden wymiar dodatkowy, który pozwala dostrzec różne siły.

Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką, myśl o swoim pytaniu. Wybierz karty i rozłóż je tak jak na rysunku 4.

1. Górna lewa karta – przeszłość

2. Górna środkowa karta – teraźniejszość

3. Górna prawa karta – przyszłość

4. Karta pod górną środkową – Wyższe Ja; aspekt twojej psychiki, który kreuje rzeczywistość

5. Karta na dole – fundamentalne wpływy na twoje obecne życie oraz w sytuacji, o którą pytasz

Rozłożenie święty Krzyż (sześć kart)

To rozłożenie służy temu, aby mieć ogląd na każdą sytuację. Pomaga spojrzeć na sprawę z wielu różnych punktów widzenia. Możemy dostrzec wszystkie wyzwania oraz najlepszy wynik.

Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką, myśl o swoim pytaniu. Rozłóż 6 kart, po kolei, tak jak na rysunku nr 5.

Znaczenie rozłożenia:

1. Przeszłość – prawa strona

2. Teraźniejszość – lewa strona

3. Podstawa – reprezentuje sedno sprawy, o którą pytasz – dół

4. Wyższe Ja – reprezentuje najwyższe dobro i szczęście – karta powyżej Podstawy

5. Wyzwania, jakie zostaną postawione na twojej drodze -karta pomiędzy Przeszłością a teraźniejszością

6. Najlepszy rezultat – góra

Przykład: Emma miała problemu w związku i chciała się dowiedzieć czy jej związek przetrwa. Rozłożenie Świętego Krzyża. Jej wynik i interpretacja to:

– przeszłość – Archanioł Metatron – Emma wiele zrobiła na początku związku, aby jej partner dostrzegł to, iż jest dobrą osobą,

– przyszłość – Anioł Książę Północy, reprezentuje psychologiczny aspekt myślenia. Emma zdała sobie sprawę, że powinna więcej myśleć o sobie i starać się być bardziej samodzielna i dowiedzieć się czego chce od życia,

– podstawa – Anioł Wiary –nawet jeśli były w ich związku rzeczy trudne, rozstania, powinna mieć wiarę, że wszystko to jest dla jej dobra,

– Wyższe Ja – Anioł Pokoju – Emma zrozumiała, że powinna spojrzeć spokojnie i z dystansem na swój związek i przeanalizować raz jeszcze wszystkie jego aspekty,

– wyzwania – Anioł Wiecznej Miłości – nie ważne co się stanie, zdała sobie sprawę, że jej partner i ich miłość zawsze będą częścią jej życia,

– najlepszy wynik – Anioł Harmonii – Emma doszła do wniosku, że ona i jej partner nie mają harmonijnego życia, a tego właśnie potrzebują.

Interpretacja dała Emmie zrozumienie jej własnego procesu rozwoju i pokazała jej kierunek w jakim powinna podążać.

Zodiak (trzynaście kart)

To rozłożenie wykorzystuje dwanaście znaków Zodiaku. Pokazuje ono twój holistyczny rozwój. Daje nam ogląd na wszystko od pieniędzy i związków do rozwoju duchowego.

Zanim potasujesz karty możesz usiąść i medytować z zamkniętymi oczami. Potasuj karty i przełóż je 3 razy lewą ręką. Myśl o swoich pytaniach kiedy rozkładasz karty. Pierwszą kartę połóż na pierwszym znaku Zodiaku, drugą – na drugim, i tak dalej. Trzynasta karta daje całkowite spojrzenie na twoje obecne życie.

1. Twoja twarz – to, co pokazujesz światu

2. Pieniądze, wartości, nieruchomości

3. Uczenie innych, komunikacja

4. Dom, życie rodzinne, stres

5. Miłość, związki, zabawa, dzieci, spontaniczność

6. Praca, kariera, zdrowie

7. Małżeństwo, partnerstwo

8. Śmierć, reinkarnacja, seks, zdolności psychiczne

9. Wyższe Ja, wyższa zdolność uczenia się

10. Ambicje, idee

11. Ty i grupy

12. Nieświadome wskazówki, instynkty

13. Całościowe spojrzenie – karta środkowa

Wnioski

Nie ma różnicy czy użyjesz jednej karty czy wielu, wiadomość od aniołów zawsze służy oświeceniu i przyjemności. Pamiętaj, że anioły życzą ci szczęścia i pokoju w życiu. Pokazują nam wszystkie możliwości przy naszym najmniejszym wysiłku. Umożliwiają nam dostrzeżenie, że nasze życie może być pełne szczęścia. Pozwól tym kartom, aby stały się leczniczym narzędziem stworzonym dla twojego najwyższego dobra.

Anielska Wyrocznia to wyjątkowy dar z królestwa aniołów. Może cię poprowadzić przez rozwój duchowy. Pracuj z anielskimi kartami, aby nauczyć się wybierać to, co jest dobre dla ciebie. Otwórz swoje serce na całe dobro jakiego możesz doświadczyć.

Spróbuj pracować z anielskimi kartami, a zauważysz, że twoje życie może stać się łatwiejsze. Zaufaj swojemu instynktowi ; karty mogą pomóc ci przekształcić wiele aspektów życia, które niosły ze sobą nieszczęście, obawy i lęki. Anioły zawsze pomagają nam w życiu. Anielska Wyrocznia jest połączeniem między życiem realnym, namacalnym a miłością, pomocą i przewodnictwem, które jest częścią naszej podświadomości.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/271/jak-uzywac-anielskich-kart

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s