DOMINIONS: THE ANGEL OF RECONCILIATION – DOMINIUM: ANIOŁ POJEDNANIA

reconciliation

NIECH SIĘ W PEŁNI POGODZĘ Z TYM, CO ZOSTAWIŁEM ZA SOBĄ

Anioł ten prezentowany jest z lilią w ręku, która symbolizuje tutaj pojednanie, oferując nadzieję i pocieszenie dla tych, którzy są w potrzebie. Anioł oferuje nam pokój i mądrość, które są niezbędnymi składnikami pojednania. Przynosi światłość zdolności postrzegania, kiedy rozpoczynamy nasze życie na nowo, żyjąc w magicznej chwili obecnej.

Anioł Pojednania stwarza nam okazję, by uprzątnąć stary i bezużyteczny bagaż przeszłości. Poprzez pojednanie z przeszłością uwalniamy smutki, zranienia i urazy, które są niczym kłody pochłaniające naszą energię i obciążające nas. Potrzebujemy witalności, by żyć tu i teraz i nie zanurzać się w starych urazach.

Anioł Pojednania pomaga zintegrować przeszłość z obecną rzeczywistością. Pozwala ujrzeć prawdy duchowe, abyśmy mogli uczyć się od przeszłości. Tą drogą nawet bolesne doświadczenie możemy odczytać na nowo jako pozytywny krok na ścieżce rozwoju.

Anioł ten zawsze łagodzi przejście od przeszłości do teraźniejszości i stwarza sytuacje, które pomogą zaakceptować rzeczy takimi, jakie one są. Czy było to coś, co uczyniliśmy innym lub sobie, czy też było to coś, co nam się zdarzyło, Anioł Pojednania pomoże pogodzić się z przeszłością. Ten proces uwalniania przeszłości pomoże wybawić nasze dusze. To uwalnia energię, którą zasilamy nasze uczucia wobec minionych sytuacji i ludzi. Kiedy jesteśmy ograniczeni przez smutek, osamotnienie, krzywdy lub gorycz, w zasadzie niszczymy witalność i radosne przeżywanie każdego tu i teraz. Przeszłość jest kamieniem milowym pozwalającym przechodzić przez rzekę ku pełni, jeśli w porę dostrzeżmy tę ścieżkę.

Możemy zanosić modlitwy Aniołowi Pojednania, by pomógł nam przyjąć przeszłość taką, jaka była, i uwolnić nasze myśli od tego, jak powinno było być. Możemy prosić, by lekcje z przeszłych doświadczeń pomogły nam się rozwijać jako uzdrowionym dorosłym ludziom, potrafiącym śmiało kroczyć ku radości dnia dzisiejszego. To da nam zarówno przyjemność, jak i mądrość.

Prosimy, aby ten Anioł dopomógł nam zintegrować przeszłość z obecnym życiem, pełnym radości i spełnienia. Prosimy o przewodnictwo w uwalnianiu przeszłości i akceptowaniu tego, iż możemy zawsze zacząć od początku. Pojednanie nie polega na zmianie czegoś, co nie może być zmienione. Dotyczy raczej transformacji naszego postrzegania, jaka nasza przeszłość była i jak obecnie możemy rozwijać i wzmacniać siebie poprzez dokonywanie pozytywnych wyborów.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/253/dominions-the-angel-of-reconciliation-dominium-aniol-pojednania

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s