DOMINIONS: THE ANGEL OF MERCY – DOMINIUM: ANIOŁ MIŁOSIERDZIA

mercy

BOSKIE MIŁOSIERDZIE DAJE MI ŁASKĘ BYCIA DELIKATNYM I AKCEPTUJĄCYM

Anioł ten prezentowany jest w bogatych szatach, które owijają nas wtedy, gdy jesteśmy słabi, dając nas błogosławieństwo miłosierdzia. Przynosi nadzieję oraz pomoc tym, którzy doświadczają trudności życiowych, a także odnawia naszą wiarę w boże wszechstronne miłosierdzie.

Anioł Miłosierdzia proponuje nam Miłość Boga jako żywej rzeczywistości. Kiedy znaleźliśmy się w nieprzyjemnej sytuacji i nagle zmienia się energia lub okoliczności, jesteśmy wtedy pobłogosławieni przez Anioła Miłosierdzia. Stale jesteśmy wspierani w odmianie swoich myśli i nastawienia poprzez pomoc Miłosierdzia Bożego.

Doświadczenie Miłosierdzia może się przejawiać w drobnych, delikatnych sytuacjach. Może nadejść podczas rozmowy telefonicznej z przyjacielem w chwili, kiedy jesteśmy zrozpaczeni, lub poprzez łagodny wzrost zaufania w sytuacji, w której nie mamy wielkiej pewności siebie. Może się rozwijać na różnych ścieżkach, których nie kontrolujemy lub na których działamy pod wpływem naszych świadomych umysłów. Możemy na przykład spotkać osobę, która odmieni nasze życie. Możemy być akceptowani lub odrzucani w pracy albo na studiach. Po refleksji zaczynamy rozumieć zdumiewające konsekwencje; rozumiemy, że był to punkt zwrotny naszego życia. W tym rozumnym świecie można to oczywiście nazwać zbiegiem okoliczności. Można jednak przyjąć to jako dary Anioła Miłosierdzia, który pracuje nad tym, by uczynić nas spełnionymi w życiu.

To, co świadomość przewodnictwa i interwencji przynosi, to zrozumienie ‘nic-nierobienia’, czyli świadomość tego, że nie musimy się starać i naciskać, by stać się szorstkimi lub karzącymi wobec siebie, ponieważ sprawy i tak zakończą się nie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Zaufanie do Bożego Miłosierdzia jako anielskiego daru umożliwia całkowity i pełny udział we własnym życiu.

Możemy się modlić do Anioła Miłosierdzia o życiową aktywność. Bez kontroli zdarzeń możemy przyjąć, że miłosierdzie jest nam ofiarowywane stale i że możemy poddać się Źródłu. Możemy przyjąć dar miłosierdzia poprzez bycie czułymi i łagodnymi wobec siebie i innych. Kiedy jesteśmy nieświadomi miłosierdzia, wówczas dominujemy i kontrolujemy, ’depczemy innym na odciski’, żyjemy na poziomie ego, a także otwieramy się na poważne konflikty. Ścieżka akceptacji proponuje nam miłosierdzie jako dar miłości bezwarunkowej. Miłosierdzie prowadzi nas poprzez burzliwe ścieżki i wznosi na nowe poziomy świadomości, gdzie żyjemy w pełnym świetle Bożej Miłości.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/254/dominions-the-angel-of-mercy-dominium-aniol-milosierdzia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s