DOMINIONS: THE ANGEL OF FORGIVNESS – DOMINIUM: ANIOŁ PRZEBACZENIA

forgiveness

POSTANAWIAM PRZEBACZYĆ WSZYSTKIM , KTÓRZY W PRZESZŁOŚCI MNIE ZRANILI

Anioł ten przedstawiony jest na obrazach z lilią czystości w ręce, którą błogosławi wszystkim chcącym uzyskać przebaczenie. Braterstwo jest naturalną konsekwencją wybaczania. Przebaczenie oznacza uwolnienie łez z przeszłych urazów i złości rozczarowań po to, aby żyć z zgodzie z aniołami.

Anioł Przebaczenia zachęca nas i podpowiada, jak patrzeć na urazy z przeszłości w nowym świetle. Zyskujemy szacunek dla samych siebie oraz mądrość, kiedy pozwalamy odejść przeszłości i wybaczyć tym, którzy nas zranili. W przeciwnym wypadku trwamy w przekonaniu, że jesteśmy ofiarami, bez żadnej możliwości zmiany swojego życia.

Wybaczenie zakłada, że przebaczamy złe zachowanie, ale nie oznacza, że koniecznie mamy lubić ludzi, którzy tego dokonali. Oznacza to jednak, że wybaczając innym, uwalniamy swój gniew i urazy. Kiedy przebaczamy, pozostajemy w lekkości światła i z dobrymi myślami o sobie. Bez tego nie mamy żadnej możliwości prawdziwego wzmocnienia. Ciągle wierzylibyśmy, że inni popełniają wobec nas błędy i że zawsze będziemy nosić tamte urazy. To gryzie od środka, tworzy choroby. Dokonujemy nadużycia i niesprawiedliwości na samych sobie poprzez rozsiewanie negatywnych uczuć wokół siebie.

Wybaczenie uwalnia nas i pomaga otworzyć się na głębszy kanał relacji z ludźmi. Możemy potrzebować wsparcia, by wybaczyć, i Anioł Przebaczenia daję nam łaskę odnalezienia w swoim sercu czułości i delikatności, a także odwagi w proszeniu o pomoc, kiedy wybaczenie wydaję się zbyt trudnym zadaniem.

Wybaczenie pomaga nam być wrażliwym na uzdrowienie i miłość. Kiedy wybaczamy, wzmacniamy poczucie własnej wartości, ponieważ rzeczywisty punkt prawdziwej mocy pozostaje jedynie w nas. Jesteśmy skuteczni, mówiąc, że już nie pragniemy być ofiarą nadużycia, zdrady albo jakiejkolwiek innej formy negatywności, która hamuje nasze szczęście. Wybaczanie niczym przyznanie się jest tym, co pomaga wyrosnąć na szczęśliwych i zdrowych ludzi.

Możemy prosić Anioła Przebaczenia, by pokazał nam drogę do uwolnienia zarzutów i zaleczenia ran. Jest to nasza prawdziwa chęć uwolnienia się od ciężaru negatywności, która zapoczątkuje proces uzdrowienia. To uwolnienie daje nam okazję oczyszczenia innych aspektów naszego życia, w których mogą być ukryte urazy i smutki blokujące radość. Poprzez prośbę, skierowaną do Anioła Przebaczenia o pomoc w uwolnieniu naszego zła, umożliwiamy rozpoczęcie procesu gojenia się ran.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/252/dominions-the-angel-of-forgivness-dominium-aniol-przebaczenia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s