CHERUBIM: THE ANGEL OF WISDOM – CHERUBINI: ANIOŁ MĄDROŚCI

wisdom

MĄDROŚĆ POCHODZI Z GŁĘBI MOICH DOŚWIADCZEDŃ

Anioł ten strzeże wrót do Raju, ma on symboliczne oko, które promienieje swoim wszystkowiedzącym blaskiem. Anioł Mądrości zapobiega wejściu do Raju wszystkim tym, którzy nie znają swojej boskiej natury. Świeca symbolizuje płomień Mądrości, bez której nie jesteśmy w stanie dostąpić szczęścia w Raju.

Anioł ten jest zwiastunem Bożej Mądrości, która rozprzestrzenia się po całym wszechświecie dla wszystkich poszukujących Bożego Słowa. Anioł ten pomaga nam odnaleźć mądrość poprzez otwarcie się na głębię doświadczeń i zrozumienia, co jest dla nas dobre.

Kiedy pozwolimy sobie na refleksje, syntezę, analizę i wydobycie naszych doświadczeń, dopiero wtedy odnajdziemy prawdziwą mądrość. Dopiero wtedy możemy ewoluować i czynić postępy na naszych ścieżkach życiowych, wzbogacać nasze zrozumienie i pogłębiać duchowość.

Dopiero teraz zaczynamy dostrzegać mądrość w starych naukach i zaczynamy je stosować w naszym stylu życia. Mądrość to wewnętrzna świadomość, która pozwala nam żyć w spokoju i harmonii.

Anioł Mądrości ofiaruje nam swój dar mądrości. Mądrość jest cenniejsza niż złoto. Potrzebujemy jej dla naszego wzrostu duchowego. Bez niej jesteśmy zdani na łaskę materialnego świata, co może skutkować utratą naszej integralności, tożsamości i samoświadomości.

Mądrość to dar, który wszystkie kultury szanowały i czciły. Starożytne cywilizacje szanowały i poważały tych, którzy przez swoje doświadczenie byli w stanie zrozumieć sens życia, straty, traum i rozłąki. Wartość tej mądrości wprowadzamy ponownie w życie w naszych współczesnych czasach. Możemy prosić Anioła Mądrości, aby nam towarzyszył w poszukiwaniu wewnętrznej mądrości; abyśmy mogli dokonywać mądrych i owocnych wyborów dla naszego dobra i szczęścia.

Możemy modlić się do Anioła Mądrości, aby pomógł nam odszukać sens życia w naszych doświadczeniach. Możemy prosić o mądrość, jak pomóc samym sobie i naszej planecie w uleczeniu ze zła. Poprzez mądrość jesteśmy w stanie odszukać wieczne szczęście. Anioł Mądrości jest tu, aby nam pomóc w dostrzeżeniu mądrej i zdrowej ścieżki życia.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/276/cherubim-the-angel-of-wisdom-cherubini-aniol-madrosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s