CHERUBIM: THE ANGEL OF KNOWING – CHERUBINI: ANIOŁ POZNANIA

knowing

MÓJ WEWNĘTRZNY GŁOS POZNAWCZY PROWADZI MNIE KU ŚWIATŁU

Anioł ten jest obrazowany z symbolami szczęścia i zdolności postrzegania. Gwiezdny pył jest rozsypywany w dół z nieba, energia miłości. Jest to źródło inspiracji wtedy, kiedy pragniemy, aby nasze marzenia i pragnienia się ziściły. Anioł ten trzyma pierścień wiedzy, z którego pochodzi cała nasza świadomość.

Anioł Poznania pomaga każdemu z nas usłyszeć tę cząstkę nas, która zawsze wie. Jest to miejsce, w którym mały całkowitą władzę. Nie jest to funkcja racjonalnego umysłu, który rozumie ograniczenia. Jest to raczej nasza najgłębsza świadomość, która odczuwa wibracje kosmiczne i ma wiedzę o wszystkim. Kiedy wydobędziemy nasze najgłębsze pokłady zrozumienia, wtedy ominiemy sztywne ramy pojmowania, które podpowiadają nam jak rzeczywistość powinna wyglądać. Upraszczamy nasze uczucia i zrzekamy się naszego negatywnego nastawienia względem życia. Ta dogłębna wiedzy pochodzi z absolutnej pewności tego, kim jesteśmy; może się ona manifestować w dźwiękach lub obrazach, a czasem może nawet ukazać się jako bezpośrednie doświadczenie Siebie. Nie jest to zależne od zewnętrznych sytuacji ani od imaginacji naszej wyobraźni. Jest to najsilniejsza wiadomość, jaką nasza Dusza może wysyłać.

Nasz świadomość poznawcza może pomóc nam zrozumieć nasze miejsce na ziemi w konkretnym momencie, konflikcie, sporze. Wiedza ta pozwala nam zaakceptować wszystko to, co musimy zrobić, aby pozwolić się rozwinąć naszemu [potencjałowi, a także dokonywać właściwych życiowych wyborów. Daje ona naszej świadomości pojęcie o tym, że wszechświat jest miejscem przyjaznym, starającym się nam pomóc w egzystencji w każdy możliwy sposób. Wiedza ta jest naszym bezpośrednim łącznikiem ze Źródłem.

Może modlić się do Anioła Poznania, aby był naszym przewodnikiem i partnerem w doskonaleniu umiejętności wsłuchiwania się w wewnętrzny głos. Anioł ten pomaga nam zrozumieć stan naszych humorów i umysłów, a kiedy staramy się dostrzec, co było dla nas dobre w przeszłości, prowadzi nas ku ścieżkom, których jeszcze nie poznaliśmy i pomaga nam odkryć radość w nowo obranych ścieżkach życia.

Anioł Poznania jest strażnikiem całkowitej przejrzystości. Otrzymamy ten dar, kiedy odrzucimy niezdrowe i niecałościowe podejście do nas samych, a także innych ludzi. Częścią tej wiedzy jest fakt, iż sami jesteśmy miłością.

Modlitwy do Anioła Poznania mogą nam pomóc pokonać strach i otworzyć się na siebie, a także dostrzec, że składamy się z miłości i Światła. Z tą wiedzą możemy doświadczyć pewności, że jesteśmy doskonali w oczach Boga.

http://www.parasfera.pl/artykuly/274/cherubim-the-angel-of-knowing-cherubini-aniol-poznania

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s