CHERUBIM: THE ANGEL OF DISCERNMENT – CHERUBINI: ANIOŁ ROZRÓŻNIENIA

discernement

POPRZEZ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE JESTEM W STANIE ODNALEŹĆ PRAWDZIWĄ ŚCIEŻKĘ

Anioł Rozróżnienia góruje nad chmurami zmieszania, trzymając ciało niebieskie, symbolizujące czyste intencje. Dar tego Anioła to światło, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozróżnić to, co jest dla nas dobre. Oko jest symbolem Raju w Niebiosach.

Anioł Rozróżnienia uczy nas, abyśmy słuchali naszego wewnętrznego głosu, tak samo jak głosu naszych serc. Kiedy jesteśmy postawieni przed trudnymi wyborami, które wymagają od nas dokonania niełatwych decyzji, mających wpływ na nasz wzrost duchowy, Anioł ten pomaga nam obrać właściwą drogę. Prowadzi nas zawsze w stronę, która pozwoli nam na wewnętrzy rozwój i wzmocnienie naszych darów. Rozróżnienie eliminuje wszystko to, co jest negatywne, złe, nieefektywne i potencjalnie niszczące dla nas. Uczenie się rozróżnienia to ulepszanie naszych umiejętności w odczuwaniu tego, co jest dla nas najlepsze, najzdrowsze i najszczęśliwsze.

Rozróżnienie to umiejętność, która pozwala nam dostrzec, co służy naszemu najwyższemu dobru. Nie jest to droga łatwa, lekka czy popularna. Lecz jest to ścieżka, którą możemy podążać w celu osiągnięcia szczęścia. Kiedy słuchamy głosu naszego serca i pozwalamy, aby podjęte decyzje wypływały z niego, dopiero wtedy jesteśmy pewni, że dokonaliśmy właściwych wyborów. Anioł Rozróżnienia jest naszym przewodnikiem w dokonywaniu najmądrzejszych wyborów.

Rozróżnienie to wiedza płynąca z serca oraz rozumu, dająca nam pewność, że coś lub ktoś jest dla nas dobre. Wielu ludzi zmaga się próbując sprawić, aby dana sytuacja lub osoba były dla nich odpowiednie, zamiast zastanowić się czy jest to sytuacja lub osoba najlepsza i najbardziej odpowiednia dla nich samych. Kiedy rozróżniamy, co jest dla nas dobre, a co nie, wtedy naprawdę cenimy siebie samych. Anioł Rozróżnienia pomaga nam widzieć rzeczy w sposób klarowny i poszerza nasze postrzeganie poza nasze lęki, niepokoje i niepewności. Pomaga nam dostrzec rzeczy, których się obawiamy, lecz pozwala nam dokonać mądrych i płynących z serca wyborów.

Możemy modlić się do Anioła Rozróżnienia, aby pomógł nam rozwinąć naszą umiejętność słuchania wewnętrznego głosu. Pozwoli to na usłyszenie podszeptów anielskich i dokonywania właściwych wyborów. Kiedy już nauczymy się rozróżniania, wtedy Anioły pomogą nam w pełnym otwarciu się na skarby naszego głosu wewnętrznego. Anioły nigdy nie pozwolą, aby wewnętrzna wiedza mogła zostać odrzucona. Rozróżnienie chroni naszą najgłębszą wrażliwość. Anioły pragną, abyśmy zawsze dokonywali wyborów dla nas najlepszych.

http://www.parasfera.pl/artykuly/277/cherubim-the-angel-of-discernment-cherubini-aniol-rozroznienia

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s