THE GUARDIAN ANGEL OF YOUTH – ANIOŁ STRÓŻ MŁODOŚCI

youth

DZIELĄC SIĘ ZAPAŁEM , HUMOREM I RADOŚCIĄ , OCHRANIAM I SZANUJĘ MŁODZIEŃCZEGO DUCHA

Ten Anioł jest nie tylko przewodnikiem i opiekunem młodych ludzi, ale także stoi na straży tego, co młodzieńcze w każdym z nas. W młodości wszystko, zarówno ludzie, jak i projekty, są bardziej skłonne do omylności, zawodności.

Anioły Stróże Młodości zostały stworzone w celu pomocy wszystkiemu, co młode w ich dążeniu do poznawania świata. Ludzie potrzebują przestrzeni w swoim życiu. Niestety, nie zawsze postępują właściwie. Anioły te dają nam poczucie, że popełnianie błędów jest nieodłączną częścią życia. Pomagają nam jako jednostkom indywidualnym, ale także grupom ludzi, odkryć właściwą drogę wykonania czegoś, a także opiekują się nami podczas tego procesu, chroniąc naszego ducha oraz ‘serce’ naszych zmagań.

Anioł Stróż Młodości daje naszemu młodzieńczemu duchowi przyzwolenie na odkrywanie niezwykłości, na bycie człowiekiem radosnym, lubiącym się bawić, a także na odnajdowanie nowych ścieżek rozwoju duchowości, wyrażanie uczuć. Zachęca do kreatywności i umiejętnego przywództwa oraz aktywowania młodzieńczego entuzjazmu.

Anioł ten szanuje delikatność młodości i ofiaruje chwile wytchnienia od obciążeń wynikających z podejmowania życiowych decyzji i od cierpienia, które jest rezultatem konsekwencji uczynionego błędu.

Beztroski i szczęśliwy duch jest tym, co ten Anioł Stróż podsyca w każdym z nas.

MOŻEMY MODLIĆ SIĘ DO ANIOŁA STRÓŻA MŁODOŚCI O POBŁOGOSŁAWIENIE NAS I UDZIELENIE USTAWICZNEJ ŚWIADOMOŚCI TEGO, CO MŁODZIEŃCZE I ZABAWNE.

Możemy prosić o odczuwanie ekscytacji i entuzjazmu wobec nowych projektów. Możemy prosić o pobłogosławienie młodzieńczej elastyczności, wówczas nasz duch pozostaje młody i jesteśmy zdolni do o wiele łatwiejszego wzniecenia radości życia. Niewinność młodości wierzy w dobro i zaraża entuzjazmem wszystkich i wszystko, co niesie ze sobą dobro. Anioł Stróż Młodości kształtuje ten entuzjazm, a także wspiera i nadaje sens naszej radości z życia.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/241/the-guardian-angel-of-youth-aniol-stroz-mlodosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s