THE GUARDIAN ANGEL OF YOUNG LOVE – Anioł Stróż młodzieńczej miłości

young love

PRZYJMUJĘ MIŁOŚĆ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ. JESTEM OTWARTY, A JEJ PIĘKNO CZYNI MNIE PIĘKNYM.

To Anioł, który przypatruje się młodzieńczej miłości i pomaga nadać nowym, delikatnym związkom piękna i słodyczy. To również Anioł, który pomaga nam poczuć się bezpiecznie w związkach i pomaga nam zaufać sobie w naszej umiejętności przejawiania myśli i uczuć otwarcie i swobodnie. Asystuje we wzmocnieniu poczucia własnej wartości i zachęca do zażyłości z ludźmi, którzy nas doceniają i dostrzegają nasze światło i piękno.

Prosimy tego Anioła o błogosławieństw, a także ochronę przed ludźmi, którzy szkodzą i manipulują, lub którzy są niezdolni by dzielić się sobą w otwarty i uczciwy sposób.

Możemy także prosić go o wsparcie, kiedy czujemy się bezbronni lub niepewni oraz asystowanie nam, kiedy spotkamy kogoś z kim chcemy się związać. Pomaga nam on podjąć ryzyko, gdy czujemy, że ktoś jest tego wart, ale być może jest nieśmiały lub powściągliwy.

Ten Anioł jest przewodnikiem każdego człowieka w drodze ku potencjalnemu partnerowi, pomaga poczuć się atrakcyjnym dla ludzi, którzy będą szanować ich indywidualność i dawać poczucie bezpieczeństwa, oraz pozwolą im wyrazić swoje prawdziwe ‘ja’ w uprzejmy, łagodny sposób. Anioł ten także opiekuje się nami, kiedy zawieramy przyjaźnie, pomaga nam zachować w nich szczerość i szczęście.

Możemy modlić się do Anioła Stróża Młodzieńczej Miłości kiedykolwiek wstępujemy w związek i potrzebujemy wsparcia, oraz pewności, że jest to dla nas dobre. Możemy wzywać anioła zawsze, gdy nasze obecne związki utknęły lub straciły swój pierwotny urok i wymagają ożywienia.

Jest to Anioł Stróż, który błogosławi i wzmacnia ducha miłości psychicznej oraz fizycznej. Prosimy go o opiekę i ochronę najbardziej intymnych związków i utrzymanie miłosnych relacji w bezpiecznej odległości od sił negatywnych, które mogą być destruktywne, mogą próbować nas rozdzielić lub w jakiś inny sposób mogą chcieć wedrzeć się do naszych najdelikatniejszych związków.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/242/the-guardian-angel-of-young-love-aniol-stroz-mlodzienczej-milosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s