THE GUARDIAN ANGEL OF YOUNG ADULTS – ANIOŁ STRÓŻ DOROSŁYCH MŁODYCH

young adults

OTRZYMUJĘ PRZEWODNICTWO I OCHRONĘ , KIEDY ZACZYNAM WŁASNĄ DROGĘ W ŻYCIU.

Anioł ten dzierży klucz, który pozwala na wzrost w szczęściu, stabilności, na znalezienie balansu pomiędzy pracą a przyjemnością, a także zna on różnicę między tym, co jest dobre a tym, co nam nie służy. Błogosławi nam wtedy, kiedy zaczynamy brać odpowiedzialność za całe nasze życie.

Ten Anioł Stróż opiekuje się wszystkimi ludźmi rozpoczynającymi własną drogę życiową. Jest to czas, kiedy zdrowe wychowanie w dzieciństwie zaczyna przynosić rezultaty. Jest to również czas ufności, że podejmujemy korzystne wybory życiowe. Anioł ten potrafi sprawić, by decyzje były uczciwe i czyste, wzmacniając nasze szanse wzrostu i budowania. Prowadzi ku właściwemu wyborowi pracy, gdzie nasze talenty będą docenione, a także ku właściwym partnerom, którzy potrafią dać nam miłość i wsparcie potrzebne do zrealizowania się i osiągnięcia pełni naszych możliwości.

Jest to Anioł, który pomaga zachować poczucie humoru, kiedy rzeczy wydają się biec w złym kierunku, gdy czujemy, że straciliśmy wspaniałą okazję. Od tego Anioła możemy także otrzymać zapewnienie, że zawsze jesteśmy na właściwej drodze ku urzeczywistnieniu celu naszego życia.

Możemy modlić się do Anioła Stróża, by ukazał właściwą drogę do celu naszego życia. Możemy prosić o pocieszenie, kiedy znosimy stratę czy rozdzielenie, lub gdy czujemy się zranieni albo przygnieceni przez sytuacje życiowe i pragniemy odnaleźć wrodzoną wiarę.

Ten Anioł błogosławi i opiekuje się nami, kiedykolwiek czujemy, że potrzebujemy więcej zaufania lub pewności i pocieszenia, ale również gdy jesteśmy samotni lub niepewni tego, co powinniśmy zrobić dla naszego dobra.

Możemy prosić o nadzieję i zaufanie wszędzie tam, gdzie możemy odnaleźć samych siebie.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/239/the-guardian-angel-of-young-adults-aniol-stroz-doroslych-mlodych

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s