THE GUARDIAN ANGEL OF SERVICE – ANIOŁ STRÓŻ SŁUŻBY

service

OFIARUJĘ NAJLEPSZE ZDOLNOŚCI I DOBRĄ WOLĘ , ULEPSZAJĄC SWOJE MIEJSCE WE WSZECHŚWIECIE

Anioł ten trzyma w swoich rękach gołębicę, symbolizującą chęć pomocy. Błogosławi on wszystkim tym, którzy swoje życie poświęcili ochronie planety, aby była ona miejscem przyjaznym, szczęśliwym i łatwym do życia. Przynosi on ze sobą światłość Łaski Bożej tym, którzy poświęcili swoje życia służbie innym.

Ten Anioł troszczy się i błogosławi wszystkich, którzy służą innym, którzy czują w swoich sercach, że chcieli pomóc uczynić Ziemię spokojniejszym i bardziej owocnym miejscem dla nas wszystkich. Dla tych, którzy naprawdę wierzą, że to, co autentycznie ma znaczenie, to sprawić by reszta z nas otrzymała naprawdę potrzebne rzeczy, Anioł ten ofiaruje im energię ,inspirację ,połączenie i bogactwo , tak by wykonana naszymi dłońmi praca była jak najlepsza.

Te służebne działania mogą pojawić się w drodze cywilnych lub rządowych czynności , a także mogą być wyrażone gorąca miłością i troską wolontariuszy, lub w ludzkich gestach tych, którzy pomagają jako wolontariusze, asystenci i terapeuci. Mogą to być proste ludzkie gesty od ludzi, którzy ofiarują pomoc; w rzeczywistości, każdy, kto ofiaruje ludzkie wsparcie w taki czy inny sposób, może mówić, że czyni posługę.

Ci ludzi są pobłogosławieni poprzez docenienie i uznanie, przez to, że ich służba wprowadza zmiany w życiu innych. Nasza planeta nie byłby tak przyjaznym miejsce, gdyby nie bezinteresowna pomoc ludzi dobrej woli.

Możemy modlić się do Anioła Stróża Służby o to, by pomógł nam odnaleźć wewnętrzne i zewnętrzne bogactwo, byśmy byli zdolni do dzielenia się wszystkim w najlepszy możliwy sposób, udzielając wsparcia ludziom młodszym i starszym, świątyniom i kościołom oraz angażując się w podejmowanie decyzji naszych wspólnot i rządów.

Służba to droga, na której możemy współdziałać z całymi społecznościami i uczynić prawdziwą i trwałą ofiarę dla dobra innych ludzi. Anioł Stróż Służby błogosławi wszystkim, którzy pomagają w uczynieniu świata lepszym i piękniejszym miejscem.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/234/the-guardian-angel-of-service-aniol-stroz-sluzby

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s