THE GUARDIAN ANGEL OF MATURITY – ANIOŁ STRÓŻ DOJRZAŁOŚCI

maturity

PRZYJMUJĄC ODPOWIEDZIALNOŚĆ BUDUJĘ TEŻ SWOJĄ SIŁĘ

Anioł ten pomaga na w staniu się dojrzałymi, abyśmy przeistoczyli się mądre istoty zdolne do wzięcia odpowiedzialności za własne czyny, a także abyśmy podejmowali mądre, owocne decyzje, które poprawią i wzbogacą nasze życie i uczynią nas szczęśliwymi. Pokazuje on nam jak mamy wrastać z godnością. Anioł Stróż Dojrzałości niesie ze sobą Latarnię Mądrości i trąbkę, która symbolizuje pochwałę muzyki, jako jednej z najpiękniejszych rzeczy w życiu.

Anioł ten pomaga podejmować rozważne mądre decyzje mające na celu osiągnięcie szczęścia i pomyślności naszych podopiecznych, bez różnicy czy jesteśmy wychowawcami, opiekunami czy rodzicami.

Anioł Stróż Dojrzałości pomaga i pozwala kierować się wysokim stopniem odpowiedzialności wobec tego, kim chcemy być lub jak chcemy by nasze życie wyglądało.

Dodaje siły, kiedy czujemy, że ciężar decyzji jest zbyt ciężki do udźwignięcia i wspiera nas w poszukiwaniu właściwych odpowiedzi dotyczących kwestii, które wprowadzają nas w zakłopotanie, a z którymi jesteśmy konfrontowani w codziennej pracy, jak w naszych związkach.

Możemy modlić się do Anioła Stróż o błogosławieństwo, przewodnictwo i wsparcie oraz mądre i intuicyjne sterowanie kursem naszego okrętu przez mielizny i wichry życia. Możemy prosić o prowadzenie ku miłości i radości.

Możemy pytać się czy nasze decyzje wynikają z miłości, czy nie opierają się z miłości do władzy. Możemy również prosić o przewodnictwo w byciu uważnym na potrzeby młodych lub mniej odpowiedzialnych ludzi powierzonych naszej opiece. Anioł ten pomaga odnaleźć pokój i mądrość, które przychodzą wraz z dojrzałością. Możemy prosić o odwagę w doskonaleniu mądrości i o umiejętność posługiwania się mocą, tak byśmy jej nie nadużywali.

Anioł ten błogosławi nas z największym szacunkiem dla poczucia naszej godności i siły charakteru, by próby i życiowe trudności nie stawały się ciężarem, ale raczej wzmacniały nasze najistotniejsze zalety i pozwalały nam być promiennymi, duchowymi istotami.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/240/the-guardian-angel-of-maturity-aniol-stroz-dojrzalosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s