THE GUARDIAN ANGEL OF HEALTH – ANIOŁ STRÓŻ ZDROWIA

health

MOJE PODSTAWY WOBEC SAMEGO SIEBIE PEŁNE SĄ MIŁOŚCI I AKCEPTACJI

Anioł ten, niosący koszyk w całości wypełniony owocami dobrego zdrowia, pomaga nam dostrzec zdrowy styl życia i docenić zdrowie, jako największe błogosławieństwo. Pokazuje on nam jak wyglądamy po przebyciu choroby i radzi nam jak odzyskać balans, stabilność, odporność oraz pozytywne myśli.

Anioł Stróż Zdrowia jest Aniołem , który strzeże naszego szczęścia. Poprzez jego opiekę jesteśmy zdolni podejmować właściwe decyzje na temat dróg, którymi idziemy przez życie.

Możemy prosić tego Anioła o pomoc w prowadzeniu zdrowego stylu życia, który wspiera naszą pomyślność i szczęście. Możemy prosić go o witalność w czynieniu tego wszystkiego, co kochamy, a także byśmy byli wypełnieni energią w wykonywaniu tych wszystkich zadań, których się od nas wymaga.

Anioł ten nie tylko wspiera nasze fizyczne zdrowie, ale zachęca do duchowej i emocjonalnej pomyślności. Prawdziwe zdrowie jest wynikiem równowagi umysłu, ciała i ducha i ten anioł potrafi prowadzić nas ku odnalezieniu tej pełni. Strzeże nas i chroni od czynników wywierających niezdrowy wpływ.

Jeśli pragniemy polepszenia naszego zdrowia poprzez jakieś ćwiczenie, spożywanie całościowego i odżywczego pokarmu lub organizowanie zdrowotnych urlopów i wakacji, wówczas ten anioł zachęca nas do wspólnej zabawy. Jesteśmy inspirowani do odprężającego stylu życia.

Kiedy jesteśmy schorowani, jest to Anioł, który opiekuje się nami i błogosławi z miłością nasze leczenie i lekarstwa pomagając w uzdrowieniu i odzyskaniu sił oraz witalności. Anioł ten zawsze zważa na to, byśmy nie stali się osłabieni w wyniku przeciążających spraw.

Możemy skierować modlitwy do Anioła Stróża Zdrowia o pobłogosławienie nas dobrym zdrowiem i uleczenie z każdego fizycznego, emocjonalnego lub duchowego bólu na jakie możemy cierpieć.

Prosimy go, by obdarzał nas witalnością i szczęściem wówczas najlepiej będziemy potrafili zrealizować projekty i zadania, które nas zajmują.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/237/the-guardian-angel-of-health-aniol-stroz-zdrowia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s