THE GUARDIAN ANGEL OF CREATIVITY – ANIOŁ STRÓŻ TWÓRCZOŚCI

creativity

TWÓRCZA ENERGIA SPŁYWA KU MNIE IM CZĘŚCIEJ POSTANAWIAM WYRAŻAĆ SWOJE UCZUCIA.

Anioł ten, niosący tamburyn i odziany w pięknie wykonane i zdobione szaty, pomaga nam ukierunkować naszą życiową siłę w akt kreacji, który wprowadza w nasze istnienie muzykę, kolory oraz formę. Anioł ten błogosławi nam w naszych zmaganiach, aby wszystko, co staramy się stworzyć było twórcze i kreatywne.

Ten Anioł opiekuje się naszymi talentami i wspiera w umiejętności wyrażania siebie. Konsekwentnie stawia w sytuacjach poszerzających nasze horyzonty. Zachęca do uczynienia świata piękniejszym i radośniejszym. Jest to Anioł, który stymuluje nasze zmysły do postrzegania pięknych kolorów, inicjowania świetnych projektów, słuchania pięknej muzyki i czytania różnorodnych dobrych książek.

Kreatywność czerpie z niekończących się form. Inspiruje nas do wyrażania radości życia w pięknym i zadbanym wszechświecie. Nasza twórczość powinna odnaleźć te formy w sposobie ubierania się, przyrządzaniu naszych pokarmów, w wystroju domu lub uprawianiu ogródka. Niech będzie to wyrażanie poprzez malowanie, taniec, muzykę lub pisanie.

Z ANIELSKA POMOCĄ MOŻEMY BYĆ KREATYWNI PRZEZ CAŁY CZAS.

Anioł ten inspirujące do przekształcenia i transformowania głębi naszego istnienia do tych form, które najlepiej odpowiadają wyrażaniu szczególnych talentów oraz wyobraźni.

Możemy modlić się do Anioła Stróża Twórczości o prowadzeniu ku odnalezieniu tego, co piękne, całościowe i prawdziwe w nas samych i o to byśmy wyrażali siebie świadomie. Możemy modlić się o łaskę dzielenia się własną indywidualnością z łatwością, by wyrażanie tego, kim jesteśmy, było naszym wkładem w pomyślność każdego człowieka.

Im bardziej jesteśmy skłonni do wyrażania tego, kim jesteśmy, tym bardziej pomagamy uczynić tę planetę miejscem pięknym i pełnym radości.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/238/the-guardian-angel-of-creativity-aniol-stroz-tworczosci

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s