THE ANGEL PRINCE OF THE SOUTH – Anioł Książę Południa

the south

ZNIKA WSZELKI BÓL I NAPIĘCIE, GDY UNOSZĘ SIĘ W BEZMIARZE BOSKIEJ MIŁOŚCI.

Anioł ten ma władzę nad elementem ziemi i psychologicznym aspektem odczuwania. Dzierży on wiązkę pszenicy, która podkreśla jego związek z owocami ziemi. Anioł ten zachęca nas i inspiruje nas, abyśmy dbali o naszą planetę i fizyczne potrzeby naszych ciał.

Anioł ten oferuje przewodnictwo we wszystkich aspektach naszej materialnej rzeczywistości. Błogosławi zmysły, tak abyśmy mogli w pełni doświadczać świata wokół nas poprzez fizyczne ciało.

Używamy żywiołów ziemskich do ugruntowania naszej duchowości w świecie formy, co umożliwia nam manifestowanie wyższych nadziei i realizowanie marzeń. Gruntowanie naszej energii daje nam strukturę, stabilność i poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy realizować naszą naturę w twórczy sposób.

Możemy modlić się do Anioła Księcia Południa o pobłogosławienie naszej zmysłowości i wsparcie w materializowaniu marzeń. Anioł ten także błogosławi nas spokojem ciała, tak abyśmy byli wolni od stresu i napięcia, bardziej zdolni do przeżywania przyjemności .

Kiedy czujemy się dobrze w naszych ciała tworzy się dobra energia, która jest uzdrawiająca dla nas samych i tych którzy są wokół nas.

Anioł Południa zachęca nas do wsłuchania się w swoje ciało i traktowania samych siebie z szacunkiem. Oznacza to, że dbamy o siebie poprzez zdrowe odżywianie, odpowiednie ubieranie, odpoczynek oraz ćwiczenia. Pod opieką tego Anioła stajemy się uważnymi i opiekuńczymi strażnikami świątyni naszego ducha. Anioł ten może nam pomóc powstrzymać niewłaściwe zwyczaje, które osłabiają ciało. Nasze zmysły działają najlepiej jeśli dostarczamy naszemu ciału zdrowego pożywienia, ubieramy się w ubrania zrobione z materiałów naturalnego pochodzenia, aplikujemy sobie zdrową dawkę snu, odpoczynku i ćwiczeń. Anioł ten zachęca nas do podjęcia wysiłku, abyśmy byli związani z ziemią, do tego abyśmy wyrażali siebie i dzielili się naszym czasem, myślami i uczuciami z innymi.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/235/the-angel-prince-of-the-south-aniol-ksiaze-poludnia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s