THE ANGEL PRINCE OF THE NORTH – Anioł Książę Północy

the north

CZCZĘ SWOJĄ NIEPOWTARZALNOŚĆ Z RADOŚCIĄ I WDZIĘCZNOŚCIĄ

Anioł ten sprawuje władzę nad elementem powietrza i psychologicznym aspektem myślenia. Dzierży on w dłoni słońce świadomości. Pomaga i asystuje we wszystkich wysiłkach, które podejmujemy , aby nasze myśli były czyste i spójne, a także zachęca nas do tego, abyśmy odnajdywali harmonię i równowagę w życiu.

Pozytywne myślenie a nie rozumienie pozwala nam wyrazić wolność i indywidualność . Ten Anielski Książe pomaga zakomunikować innym nasze pomysły i wspiera w formułowaniu racjonalnego planu życia.

Jasność myśli pozwala nam być odpowiedzialnymi w dysponowaniu energią i mądrymi w działaniu.

Możemy modlić się do Anioła Księcia Północy o błogosławienie nas i o pomoc w koncentracji naszych myśli. Możemy także modlić się o zdolność lepszego wyrażania myśli tak, by je objaśnić i uczynić je zrozumiałymi dla innych ludzi, co pozwala łatwiejszą komunikację.

Anioł ten pomaga na zrozumieć nowe idee, które mogą być trudne do przyswojenia lub koncepcje, które są obce naszemu systemowi wierzeń. Pomaga nam zachować otwartość umysłu i rozwijać swoje pomysły na życie oraz pomysły dla wszechświata.

Prosimy Anioła o błogosławieństwo naszej umiejętności transformowania negatywnego myślenia w uzdrawiające, pozytywne myśli, które odzwierciedlają wysokie poczucie własnej wartości.

Prosimy o myśli pozytywne i jasne, które pomogą patrzeć ponad mrokiem sytuacji w przyszłość jasną i wypełnioną dobrymi myślami wobec nas i tych których kochamy.

Pomaga nam ten Anioł w bieżącym rozwoju i ewolucji intelektualnej.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/236/the-angel-prince-of-the-north-aniol-ksiaze-polnocy

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s