THE GUARDIAN ANGEL OF SPIRITUAL GROWTH – ANIOŁ STRÓŻ ROZWOJU DUCHOWEGO

spiritual growth

STAJĄC SIĘ ISTOTĄ DUCHOWĄ PO PROSTU STAJĘ SIĘ SOBĄ.

Anioł ten błogosławi nam, abyśmy żyli we własnym świetle Boskiej Natury. Anioł ten trzyma wysoko w górze płonącą świecę oświecenia, która przypomina nam o tym , abyśmy podążali ścieżkami swojego serca, pozwalając naszemu duchowi być szczęśliwym i wolnym.

Podstawowym celem naszej ziemskiej inkarnacji to rozwój jako istot duchowych. Jest to Anioł, który chroni rozwój duchowy w ciągu całego życia stając w obronie naszych dusz. Anioł ten błogosławi wszelką działalność, która karmi naszą opiekuńczą duszę, faktycznie oznacza to rzeczy, które są dobre i pełne szacunku dla nas samych. Pomaga odkryć nam to, że jesteśmy kochani i umiłowani . Jeśli tego czego pragnie nasza dusza, jest zabawa wówczas anioł ten będzie nas zachęcał do rozchmurzenia się i być może ujrzenia towarzystwa dobrych przyjaciół, a także przeżycia chwil pełnych radości.

Anioł ten kieruje ku małym przyjemnościom, które pomagają troszczyć się o nasze potrzeby i wartości samodzielnie. Zachęca do ujrzenia odpowiedniego znaczenia nas samych i naszego punktu widzenia, co nas wzmacnia i odżywia.

Anioł ten gwarantuje, że mamy możliwość wybrać rodzaj działania i ludzi, którzy będą wspierać nasz rozwój duchowy. Błogosławieni z miłością , czujemy łaskę w duszy i pozwalamy w sercach zaświecić słońcu.

Możemy ofiarować modlitwę do Anioła Stróża Rozwoju Duchowego, a wówczas będziemy prowadzeni ku ludziom i tym książkom, które mają największą zdolność kształtowania naszego rozwoju duchowego. Możemy prosić o świadomość siebie, by być zdolnym do zestrojenia się z własnymi uczuciami.

Możemy potrzebować ciszy i spokoju, by usłyszeć wewnętrzny głos i poznać pragnienia naszych serc. Modlimy się, aby, ci którzy udzielają duchowych prawd, posiadali otwarte serca i byli współczujący wobec tych, którzy szukają przewodnictwa i rozwoju.

Prosimy tego Anioła o pobłogosławienie poszukujących prawdy, byśmy mogli zrozumieć, że wszyscy jesteśmy jednością, wywodzącą się z jednego Źródła.

Anioł ten uczy znaczenia wiary i zachęca nas do podtrzymywania jej w życiu, nawet jeśli rzeczy przemijają ,a my jesteśmy targani wątpliwościami. Anioł Stróż Rozwoju Duchowego inspiruje nas w poszukiwaniu nowych idei i pomaga nam uświadomić sobie, że wszyscy jesteśmy częścią boskiej miłości.

http://www.parasfera.pl/artykuly/233/the-guardian-angel-of-spiritual-growth-aniol-stroz-rozwoju-duchowego

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s