Ambika Wauters „Anielska Wyrocznia”

9780312133016

Anioły zawsze były naszymi łącznikami ze światem nadprzyrodzonym, z boską jednostką. Towarzyszyły nam od początku naszych poszukiwań sensu życia. Są postrzegane jako czyste dobro, nieskalaność i światłość.

Anielska Wyrocznia to sposób budowania mostu pomiędzy sacrum a profanum. Każdy z nas od dzieciństwa miał świadomość istnienia aniołów. Traktujemy je jako istoty pomagające nam w życiu, łączące nas z boskością. Pod wpływem aniołów powstały Anielskie Karty oraz Anielska Wyrocznia. Pomagają one radzić sobie z sytuacjami trudnymi, sugerują co jest dla nas dobre, co nas uszczęśliwi. Im będziemy bardziej otwarci, tym łatwiej będzie nam uwierzyć w ich siłę i w to, że starają się, aby nasze życie było szczęśliwsze.

W trakcie poznawania różnych sposób anielskich prób prowadzenia Cię poprzez życie za sprawą Anielskiej Wyroczni, może odkryjesz ich cudowną i szczodrą naturę. Są po to, aby być dla Ciebie pocieszeniem w trudnych chwilach, po to, abyś nie czuł się samotny. Ponad wszystko, anioły łączą nas z miłością i światłem Źródła życia i boskości.

Mimo, że może nie zauważasz ich obecności, one istnieją i działają, musisz tylko otworzyć swój umysł i pozwolić sobie na dostrzeżenie ich istoty. Możemy prosić konkretne anioły o wskazówki i pomoc w naszym życiu. Ale to od nas zależy czy otworzymy się na ich miłość i pomoc.

W codziennej pogoni za lepszym życiem, za pieniędzmi, sukcesem zatraciliśmy kontakt z naszymi aniołami, lecz możemy łatwo odbudować tę więź, otwierając się na ich światło. Każdy ma swojego anioła, który mu pomaga i go chroni. Zastanówcie się czy mieliście kiedyś sytuację w życiu, w której zrobiliście coś w odpowiednim miejscu i czasie, a ta decyzja, tak jakby, została podjęta poza wasza świadomością? To właśnie jest pomoc aniołów.

Zawierz swojej podświadomości i pozostań w kontakcie z aniołami. Możesz użyć Anielskich Kart, które pomogą Ci być bliżej aniołów. Pomagają one nam w naszym ziemskim życiu, pomagają osiągnąć szczęście i są naszymi łącznikami ze światem boskim, nadprzyrodzonym.

 

http://www.parasfera.pl/artykuly/215/anioly-i-anielska-wyrocznia

 

Tłumaczenie i korekta: Monika Wosztyl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s